Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września 2017

Matematyka nie musi być nudna.... W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie kl. VI d korzystając z pięknej pogody odbyli przejażdżkę rowerową do Klęczkowa. Wraz z uczniami kl. VI i VII ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie brali udział w grach i zabawach z tabliczką mnożenia. Zaangażowanie uczestników cieszyło nauczycieli, a zdobywanie kolejnych punktów cieszyło uczniów. Po skończonej rywalizacji umysłowej przyszedł czas na mecz piłki nożnej, który zakończył się remisem 1:1. Dziękuję uczniom za bezpieczną jazdę rowerem, dobre humory i wspaniała zabawę. Dziękuję p. Dorocie Soboczyńskiej i p. Agnieszce Margalskiej za wsparcie, opiekę podczas wycieczki i mile spędzony czas. Dziękuję p. Dyrektor Grażynie Lauterbach za życzliwe przyjęcie i chęć dalszej współpracy. Matematykę można ćwiczyć wszędzie, ważne żebyście się przy tym dobrze bawili.

Lucyna Marcinkowska