I Festiwal Szkół Ponadpodstawowych

28 marca 2019

W dniu 27.03.2019r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie odbył się I Festiwal Szkół Ponadpodstawowych. Celem spotkania była pomoc uczniom w wyborze dalszej  ścieżki kariery zawodowej. Szkoły ponadpodstawowe z terenu naszego powiatu, zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną, zostały omówione zasady rekrutacji. Zaproszenie przyjęli: Zespół Szkół nr 1 w Działdowie, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie,  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie- Osadzie oraz Zespół Szkół w Malinowie. Pomysłodawcą imprezy była pani Aldona Cichosz - doradca zawodowy.  Każdy zainteresowany uczeń i rodzic miał możliwość odbycia indywidualnej rozmowy z przedstawicielami szkół. Festiwal cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy za rok.