Międzynarodowy Dzień Tolerancji

24 listopada 2018

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Tolerancji obchodzony był w naszej szkole 16 listopada pod hasłem: „Łap-Rap! Tolerancja”. Tego dnia uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych uczestniczyli w spotkaniu na temat tolerancji przygotowanym przez szkolnego Rzecznika Praw Ucznia panią Barbarę Nieborek i nauczycielkę języka angielskiego panią Annę Szałkowską - Pazerę. Podczas spotkania, poza prezentacją multimedialną, scenką rodzajową i wspólną rozmową na temat tolerancji, rozstrzygnięty został konkurs na autorski utwór w rytmie rap. Zwycięzcą konkursu został Paweł Krajewski z klasy 8c, który wykonał utwór „Tolerancja”. Drugie miejsce zajął Bartosz Tomaszewski (Never) z klasy 7b. Zaprezentował piosenkę pt.:”Toleruj”. Poza konkursem wystąpił również Aleks Nowak (Young Mario) z klasy 7b, a gwiazdą imprezy był młody raper z Iław, Lessi.

Anna Szałkowska-Pazera