2 marca 2020

W piątek 28 lutego w sali gimnastycznej SP Nr 3 w Działdowie rozegrano Półfinał IV (Baraż) W-M SZS Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt - Igrzyska Dzieci- rocz. 2007 i mł. W barażu zagrały dwie drużyny: podopieczne Joanny Zielińskiej z SP Nr 1 w Nidzicy i gospodynie podopieczne Iwony Małgorzaciak Niedzielskiej z SP Nr 3 w Działdowie. Zdecydowaną przewagę miały działdowskie koszykarki zwyciężając koleżanki z Nidzicy 36:16 i to one awansowały do finału.
Skład SP Nr 3 Działdowo: Brzozowska Hanna, Ciecińska Oliwia, Czajkowska Małgorzata, Klach Pola, Kozłowska Maja, Lipka Lena, Niedzielska Aleksandra, Okuniewska Michalina, Orłowska Judyta, Pudlak Iga, Suś Julia, Żywica Oliwia – Trener: Małgorzaciak Niedzielska Iwona.
Skład SP Nr 1 Nidzica: Chmielińska Roksana, Chmielińska Sandra, Dolińska Liliana, Kowalewicz Oliwia, Kulesza Daria, Majowicz Wiktoria, Mielczarek Oliwia, Słomkowska Maria, Wiśniewska Alicja, Zielińska Hanna, Zielińska-Obarek Julia - Trener: Zielińska Joanna.
Także w piątek w SP Nr 3 w Działdowie rozpoczęło się zgrupowanie Kadry WM Młodziczki rocznik 2007 i mł. Trenerami kadry województwa są Iwona Małgorzaciak Niedzielska z Działdowa i Bartek Lewandowski z Ełku. W zgrupowaniu brało udział 27 zawodniczek z całego województwa. Z całej ekipy wybrano ścisłą kadrę 12 zawodniczek + 3 rezerwowe. A oto skład kadry:
UKS Trójka Działdowo: Ciecińska Oliwia, Domeracka Lidia, Niedzielska Aleksandra, Okuniewska Michalina i Żywica Oliwia.
UKS Trójka Ełk: Grzywińska Daria, Korf Milena, Lewandowska Ida i Osiecka Wiktoria.
MKS Truso Elbląg: Michalak Weronika, Rocka Wiktoria, Sznajder Rozalia i Zyzek Anna.
KKS Olsztyn: Malinowska Inga.
UKS Jedynka Nidzica: Majowicz Wiktoria.
Poniżej zdjęcie całej kadry z trenerami.

Jerzy Kowalski