Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie

Kadra

Kadra Szkoły w roku szkolnym 2019/2020

Dyrektor szkoły : Joanna Karaszewska

Zastępca dyrektora ds. wychowawczych: Joanna Skoneczka

 Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych : Lucyna Marcinkowska

 

 

Lp.

Nazwisko i imię pracownika

Nauczany przedmiot

  1.  

Breska Beata

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

  1.  

Chojnacka Krystyna

religia, oligofrenopedagog

  1.  

Cichosz Aldona

pedagog szkolny

  1.  

Cierkowski Wiesław

wychowanie fizyczne

  1.  

Cieśniewska Małgorzata

język angielski

  1.  

Czeczot Danuta

muzyka

  1.  

Dunajska Michalina

plastyka, technika

  1.  

Dwórznik Sylwia

wychowawca świetlicy szkolnej

  1.  

Dymkowski Piotr

wychowanie fizyczne

  1.  

Filipska Joanna

matematyka

  1.  

Gąsior Anna

język niemiecki

  1.  

Gesele-Kurzawa Irena

wychowanie fizyczne

  1.  

Góralska Joanna

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

  1.  

GuzickaKatarzyna

matematyka

  1.  

Haspel Anna

język angielski

  1.  

Jadanowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

  1.  

Kamińska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Kanigowska Agnieszka

język angielski

  1.  

Karaszewska Joanna

język polski

  1.  

Karbowska Alina

wychowanie fizyczne - zajęcia taneczne,
wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Kłosowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, robotyka

  1.  

Kurowski Grzegorz

informatyka, robotyka

  1.  

Kwiatkowska-Kołakowska Sylwia

neurologopeda

  1.  

Landmann Hanna

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

  1.  

Liszewska Małgorzata

nauczyciel specjalista

  1.  

Małgorzaciak-Niedzielska Iwona

wychowanie fizyczne

  1.  

Mańkowska Ewa

matematyka

  1.  

Marcinkowska Lucyna

matematyka

  1.  

Nieborek Barbara

przyroda, biologia

  1.  

Niedzielska Joanna

bibliotekarz, język polski

  1.  

Nowakowska Gabriela

religia

  1.  

Obarek Aneta

chemia

  1.  

Olborska Ewa

wychowawca świetlicy szkolnej

  1.  

Olendrowicz Urszula

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pacyniak Katarzyna

religia, oligofrenopedagog

  1.  

Panek Anna

historia

  1.  

Piotrowicz Dariusz

historia , wiedza o społeczeństwie

  1.  

Piotrowicz Małgorzata

edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Polmańska Mirella 

wychowawca świetlicy szkolnej

  1.  

Przybyszewska Bożena

język polski

  1.  

Pudlak  Urszula

edukacja wczesnoszkolna,

  1.  

Rogalska Iwona

język polski

  1.  

Romanowska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Rynkowski Ireneusz

matematyka

  1.  

Skoneczka Joanna

technika

  1.  

Smereczyńska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Soboczyńska Dorota

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Sontowska Beata

 geografia

  1.  

Stempka Małgorzata

pedagog szkolny

  1.  

Szałkowska-Pazera Anna

język angielski

  1.  

Szczepaniak Grayżna

biologia

  1.  

Szczepańska Dominika

język polski

  1.  

Szczurewski Paweł

wychowanie fizyczne

  1.  

Tyburska Agata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Went Adrianna

język polski

  1.  

Wiśniewska Joanna

język angielski

  1.  

Wyrzykowska Anna

fizyka, oligofrenopedagog

  1.  

Zarębski Cezary

informatyka, matematyka