Aktywnie spędzam wolny czas

rok szkolny 2017/2018

W razie  wątpliwości  informacji udziela p. Joanna Niedzielska - bibliotekarz

A baśnie w prezencie...

Uczniowie i nauczyciele szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie przybyli 10 grudnia na miejską Wigilię na rynku z prezentami dla mieszkańców. Oprócz całego mnóstwa słodkich wypieków, które znikały w oka mgnieniu, zapewnili też radość podczas wykonywania ozdób i torebek na prezenty ( szablony i część ozdób przygotowały dzieci uczestniczące w zajęciach). Zajęcia dla dzieci prowadziły p. Joanna Niedzielska oraz p. Joanna Skoneczka. Mali tancerze z Trójki wraz z instruktorką  p. Joanną Kolk, a także szkolni chórzyści pod dyrygencką ręką p. Danuty Czeczot dostarczyli wrażeń artystycznych. Pięknie zaprezentowała się grupa uczniów grających na dzwonkach. Pomiędzy występami artystycznymi w świąteczny nastrój wprowadzały także baśnie czytane przez nauczycielki: p. Joannę Karaszewską, p. Ewę Kłosowską, p. Joannę Niedzielską oraz przewodniczącą Rady Rodziców -p. Ewelinę Suptelną - Kujawę. Gdyby tak jeszcze na tę piękną choinkę poprószyło kilka płatków śniegu... Pełnia świątecznej magii  (relacja foto)