Godziny do dyspozycji rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Godziny do dyspozycji rodzica w ramach pomocy-psychologicznej                                                                  II półrocze 2018/2019
Lp. Nazwisko i imię nauczyciela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 Breska Beata 15:30 - 16:15        
2 Chojnacka Krystyna   8:55-9:40      
3 Cierkowska Hanna   10:45-11:30      
4 Cierkowski Wiesław         14:35-15:20
5 Cieśniewska Małgorzata     10:45-11:30    
6 Czeczot Danuta   14:35-15:20      
7 Czerwiński Adam ksiądz     13:40 - 14:25    
8 Dębska Joanna   8:00-8:45      
9 Dunajska Michalina          10:45 - 11:30
10 Dymkowski Piotr     14:35-15:20    
11 Filipska Joanna     8:00-8:45    
12 Gąsior Anna 14:35-15:20        
13 Gesele – Kurzawa Irena         14:35-15:20
14 Góralska Joanna codziennie 10 min po lekcjach
15 Haspel Anna   8:55-9:40      
16 Jadanowska Ewa codziennie 10 min po lekcjach
17 Kanigowska Agnieszka 11:40-12:25        
18 Karbowska Alina     11:40-12:25    
19 Karpińska Anna codziennie 10 min po lekcjach
20 Kłosowska Ewa codziennie 10 min po lekcjach
21 Kolk Joanna          10:45-11:30
22 Kordalska Irena   10:45-11:30      
23 Kurowski Grzegorz          10:45-11:30
24 Landmann Hanna      8:55 - 9:40    
25 Małgorzaciak-Niedzielska Iwona         12:00 - 12:45
26 Nieborek Barbara 9:50-10:35        
27 Niedzielska Joanna     14:35-15:20    
28 Nowakowska Gabriela    8:55 - 9:40      
29 Obarek  Aneta         13:40 - 14:25
30 Olendrowicz Urszula codziennie 10 min po lekcjach
31 Olszewska Aleksandra     12:45 - 13:30    
32 Pacyniak Katarzyna 13:40-14:25        
33 Panek Anna         10:45-11:30
34 Piotrowicz Małgorzata         10:35-10:45
35 Piórkowska Joanna     15:30 - 16:00    
36 Pudlak Urszula codziennie 10 min po lekcjach
37 Rogalska Iwona         8:00-8:45
38 Romanowska Bożena codziennie 10 min po lekcjach
39 Rutkowska Elżbieta      11:40-12:25    
40 Rynkowski Ireneusz       8:00-8:45  
41 Rzepczyński Marek 11:40-12:25        
42 Skwarski Michał       14:35-15:20  
43 Smereczyńska Alicja codziennie 10 min po lekcjach
44 Sontowska Beata   8:00-8:45      
45 Szałkowska – Pazera Anna 8:00-8:45        
46 Szczepaniak Grażyna       9:50-10:35  
47 Szczepańska Dominika          
48 Szczurewski Paweł       13:40 - 14:25  
49 Szymczak Bożenna   9:50-10:35      
50 Warlikowska Wioletta     13-30-14:15    
51 Went Adrianna Ewa     9:50-10:35    
52 Wiśniewska Joanna 8:00-8:45        
53 Wyrzykowska Anna   12:45-13:30      
54 Zarębski Cezary         9:50-10:35