Jesteś tutaj: Start / O szkole / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Kadra Szkoły w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor szkoły : Joanna Karaszewska

Zastępca dyrektora ds. wychowawczych: Joanna Skoneczka

 Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych : Lucyna Marcinkowska

 

Lp.

Nazwisko i imię pracownika

Nauczany przedmiot

1

Breska Beata

sp3.beata.breska@gmail.com

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

2

Chojnacka Krystyna

sp3.krystyna.chojnacka@gmail.com

religia, oligofrenopedagog

3

Cichosz Aldona

sp3.aldona.cichosz@gmail.com

pedagog szkolny

4

Cierkowska Hanna

sp3.hanna.cierkowska@gmail.com

historia

5

Cierkowski Wiesław

sp3.wieslaw.cierkowski@gmail.com

wychowanie fizyczne

6

Cieśniewska Małgorzata

sp3.malgorzata.ciesniewska@gmail.com

język angielski

7

Czeczot Danuta

sp3.danuta.czeczot@gmail.com

muzyka

8

Dębska Joanna

sp3.joanna.debska@gmail.com

język polski

9

ks. Domin Dominik

sp3.dominik.domin@gmail.com

religia

10

Dunajska Michalina

 

oligofrenopedagog

11

Dwórznik Sylwia

sp3.sylwia.dworznik@gmail.com

wychowawca świetlicy szkolnej

12

Dymkowski Piotr

sp3.piotr.dymkowski@gmail.com

wychowanie fizyczne

13

Filipska Joanna

sp3.joanna.filipska@gmail.com

matematyka

14

Gąsior Anna

sp3.anna.gasior@gmail.com

język niemiecki

15

Gesele-Kurzawa Irena

sp3.irena.gesele.kurzawa@gmail.com

wychowanie fizyczne

16

Góralska Joanna

sp3.joanna.goralska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

17

Haspel Anna

sp3.anna.haspel@gmail.com

język angielski

18

Jadanowska Ewa

sp3.ewa.jadanowska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna, technika

19

Kalisz Elżbieta

 

oligofrenopedagog,  historia

20

Kanigowska Agnieszka

sp3.agnieszka.kanigowska@gmail.com

język angielski

21

Karaszewska Joanna

sp3.joanna.karaszewska@gmail.com

język polski

22

Karbowska Alina

sp3.alina.karbowska@gmail.com

zajęcia taneczne, wychowanie do życia w rodzinie

23

Karpińska Anna

sp3.anna.karpinska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

24

Kłosowska Ewa

sp3.ewa.klosowska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

25

Kolk Joanna

sp3.joanna.kolk@gmail.com

zajęcia taneczne

26

Kordalska Irena

sp3.irena.kordalska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

27

Kurowski Grzegorz

sp3.grzegorz.kurowski@gmail.com

informatyka

28

Kwiatkowska-Kołakowska Sylwia

sp3.sylwia.kwiatkowska.kolak@gmail.com

logopedia

29

Landmann Hanna

sp3.hanna.landmann@gmail.com

język angielski

30

Lewandowska Barbara

sp3.barbara.lewandowska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

31

Lewandowska Małgorzata

sp3.malgorzata.lewandowska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

32

Liszewska Małgorzata

sp3.malgorzata.liszewska@gmail.com

oligofrenopedagog

33

Małgorzaciak-Niedzielska Iwona

sp3.iwona.malgorzaciak.niedz@gmail.com

wychowanie fizyczne

34

Mańkowska Ewa

matematyka

35

Marcinkowska Lucyna

sp3.lucyna.marcinkowska@gmail.com

matematyka

36

Nieborek Barbara

sp3.barbara.nieborek@gmail.com

przyroda, biologia, oligofrenopedagog

37

Niedzielska Joanna

sp3.joanna.niedzielska@gmail.com

bibliotekarz

38

Nowakowska Gabriela

sp3.gabriela.nowakowska@gmail.com

religia

39

Obarek Aneta

sp3.aneta.obarek@gmail.com

chemia

40

Olborska Ewa

sp3.ewa.olborska@gmail.com

wychowawca świetlicy szkolnej

41

Olendrowicz Urszula

sp3.urszula.olendrowicz@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

42

Pacyniak Katarzyna

sp3.katarzyna.pacyniak@gmail.com

religia, oligofrenopedagog

43

Panek Anna

historia

44

Pieckowska Agnieszka

język polski

45

Polmańska Mirella 

sp3.mirella.polmanska@gmail.com

wychowawca świetlicy szkolnej, terapia pedagogiczna

46

Pudlak  Urszula

sp3.urszula.pudlak@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna,

47

Rogalska Iwona

język polski

48

Romanowska Bożena

sp3.bozena.romanowska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

49

Rutkowska Elżbieta

sp3.elzbieta.rutkowska@gmail.com

oligofrenopedagog, edukacja wczesnoszkolna, przyroda

50

Rynkowski Ireneusz

matematyka

51

Rzepczyńska Maria 

język polski

52

Rzepczyński Marek

sp3.marek.rzepczynski@gmail.com

zajęcia komputerowe

53

Skoneczka Joanna

sp3.joanna.skoneczka@gmail.com

technika, etyka

54

Skwarski Michał

sp3.michal.skwarski@gmail.com

język angielski

55

Smereczyńska Alicja

sp3.alicja.smereczynska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

56

Soboczyńska Dorota

sp3.dorota.soboczynska@gmail.com

bibliotekarz

57

Sontowska Beata

sp3.beata.sontowska@gmail.com

przyroda, geografia

58

Stempka Małgorzata

sp3.malgorzata.stempka@gmail.com

pedagog szkolny

59

Synakowska Maria

sp3.maria.synakowska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

60

Szałkowska-Pazera Anna

sp3.anna.szalkowska.pazera@gmail.com

język angielski

61

Szczepańska Dominika

 

język polski

62

Szczurewski Paweł

sp3.pawel.szczurewski@gmail.com

wychowanie fizyczne

63

Szymczak Bożenna

sp3.bozenna.szymczak@gmail.com

plastyka, zajęcia techniczne

64

Tyburska Agata

sp3.agata.tyburska@gmail.com

edukacja wczesnoszkolna

65

Went Adrianna

sp3.adrianna.went@gmail.com

język polski

66

Wiśniewska Joanna

sp3.joanna.wisniewska@gmail.com

język angielski

67

Wyrzykowska Anna

sp3.anna.wyrzykowska@gmail.com

fizyka, oligpfrenopedagog

68

Zakrzewska Joanna

sp3.joanna.zakrzewska@gmail.com

 edukacja wczesnoszkolna

69

Zarębski Cezary

sp3.cezary.zarebski@gmail.com

szachy, matematyka