Jesteś tutaj: Start / O szkole / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Kadra Szkoły w roku szkolnym 2020/2021

 

Dyrektor szkoły : Joanna Karaszewska

 

Zastępca dyrektora ds. wychowawczych: Joanna Skoneczka

 

 Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych : Lucyna Marcinkowska

 

1.  

Breska Beata

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

2.  

Chojnacka Krystyna

religia

3.  

Cichosz Aldona

pedagog szkolny, doradca zawodowy

4.  

Cierkowski Wiesław

wychowanie fizyczne

5.  

Czeczot Danuta

muzyka

6.  

Dunajska Michalina

plastyka, technika

7.  

Dwórznik Sylwia

wychowawca świetlicy szkolnej

8.  

Dymkowski Piotr

wychowanie fizyczne

9.  

Filipska Joanna

matematyka

10.  

Gąsior Anna

język niemiecki

11.  

Gesele-Kurzawa Irena

wychowanie fizyczne

12.  

Góralska Joanna

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

13.  

Haspel Anna

język angielski

14.  

Jadanowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

15.  

Kamińska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

16.  

Kanigowska Agnieszka

język angielski

17.  

Karaszewska Joanna

język polski

18.  

Karbowska Alina

wychowanie fizyczne - zajęcia taneczne, wychowanie do życia w rodzinie

19.  

Kłosowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, robotyka

20.  

Kurowski Grzegorz

informatyka, robotyka

21.  

Kwiatkowska-Kołakowska Sylwia

neurologopeda

22.  

Landmann Hanna

edukacja wczesnoszkolna

23.  

Liszewska Małgorzata

nauczyciel współorganizujący

24.  

Małgorzaciak-Niedzielska Iwona

wychowanie fizyczne

25.  

Mańkowska Ewa

matematyka

26.  

Marcinkowska Lucyna

matematyka, terapia pdagogiczna

27.  

Nieborek Barbara

przyroda, biologia

28.  

Niedzielska Joanna

bibliotekarz

29.  

Nowakowska Gabriela

religia

30.  

Obarek Aneta

chemia

31.  

Olborska Ewa

wychowawca świetlicy szkolnej

32.  

Olendrowicz Urszula

edukacja wczesnoszkolna

33.  

Pacyniak Katarzyna

religia

34.  

Panek Anna

historia

35.  

Piotrowicz Dariusz

historia , wiedza o społeczeństwie

36.  

Piotrowicz Małgorzata

edukacja dla bezpieczeństwa

37.  

Polmańska Mirella 

wychowawca świetlicy szkolnej

38.  

Przybyszewska Bożena

język polski

39.  

Pudlak  Urszula

edukacja wczesnoszkolna,

40.  

Rogalska Iwona

język polski

41.  

Rogozińska Iwona

plastyka

42.  

Romanowska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

43.  

Rynkowski Ireneusz

matematyka, przyroda

44.  

Skoneczka Joanna

technika

45.  

Smereczyńska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

46.

Sontowska Beata

 geografia, przyroda

47.  

Stempka Małgorzata

pedagog szkolny, oligofrenopedagog

48.  

Szałkowska-Pazera Anna

język angielski

49.  

Szczepańska Dominika

język polski

50.  

Szczurewski Paweł

wychowanie fizyczne

51.  

Szymańska Dominika

język angielski

52.  

Tyburska Agata

edukacja wczesnoszkolna

53.  

Went Adrianna

język polski

54.  

Wieluńska Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

55.  

Wiśniewska Joanna

język angielski

56.  

Wyrzykowska Anna

fizyka

57.  

Zarębski Cezary

informatyka, matematyka