Zajęcia pozalekcyjne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
                                                         Zajęcia pozalekcyjne
Anna Haspel Język angielski  poniedziałek 12.45 - 13.30 03
A. Smereczyńska Zaj. usprawniające z j. polskiego poniedziałek 12:45 - 13:30 207
B. Romanowska DSP3/2/1/1 poniedziałek 12:45 - 13:30 04
J. Góralska zajęcia usprawniające technikę czytania poniedziałek 12:45 - 13:30 02
Kanigowska DSP3/1/3/2 poniedziałek 12:45 - 14:25 303
Olendrowicz Urszula Zajecia usprawniające poniedziałek 12:45-13:20 3
J. Dębska Zaj. doskonalące umiejętności z j. polskiego poniedziałek 13:40 - 14:25 107
Wiśniewska DSP3/1/3/1 poniedziałek 13:40 - 14:25 306
Barbara Nieborek Zajęcia przyrodnicze poniedziałek 14.30 -15.15 s.208
Obarek Aneta Zajecia usprawniające i aktywizujące poniedziałek 14:30 - 15:15 209
A. Olszewska DSP3/1/1/2 poniedziałek 14:35 - 15:20 210
A. Went DSP3/7/1/3 poniedziałek 14:35 - 15:20 103
B. Breska DSP3/3/2/3 poniedziałek 14:35 - 15:20 304
Nowakowska Gabriela SK  Caritas poniedziałek 14:35-15:20 101
Grzegorz Kurowski Robotyka  poniedziałek 15:15 - 17:45 302
Warlikowska Wioletta Zajęcia usprawniające z języka polskiego poniedziałek 15:30 - 16:15 204
Ewa Kłosowska Zajęcia Matematyczne poniedziałek 16.20-17.50 świetlica
Urszula  Pudlak Zajęcia socjoterapeutyczne  Poniedziałek 16.20-17.50 świetlica
Kolk Joanna Roztańczone przerwy poniedziałek, wtorek, środa i piątek przerwy  s. korek.
A. Haspel DSP3/4/1/1 wtorek 08:00 - 8:45 201
A. Wyrzykowska DSP3/5/3/2 wtorek 08:00 - 8:45 209
Filipska Joanna Zajęcia aktywizujące z matematyki wtorek 08:00 - 8:45 205
Rogalska Iwona Zajecia usprawniające i aktywizujące wtorek 08:00 - 8:45 113
Wiśniewska DSP3/1/3/1 wtorek 08:00 - 8:45 302
Beata Breska Zajęcia sportowe wtorek 11.40 - 12.25 304
Dorota Soboczyńska Pomyśl, zapamiętaj, zapisz wtorek 11.40 - 12.25  12.45 - 13.30 bibli.
Romanowska Bozena Zajecia usprawniające wtorek 11:40 - 12:25 207
Joanna Skoneczka Zajęcia ortograficzne  wtorek 12.45 - 14.25 02
B. Breska DSP3/3/2/4 wtorek 12:45 - 13:30 304
Jadanowska Ewa Zajecia usprawniające wtorek 12:45 - 13:30 207
L. Marcinkowska DSP3/1/1/1 wtorek 14:35 - 15:20 205
Kanigowska Agnieszka Zajęcia przygotowujące do egzaminu  z j. angielskiego wtorek 14:45-15:30 103
Małgorzata Stempka Zajęcia socjoterapeutyczne  wtorek 15.30 - 17:00 świetl.
Rogalska Iwona Zajęcia teatralne wtorek 15:30 - 16:15 306
D. Czeczot DSP3/4/4/3 wtorek 15:30 - 17:00 113
Gąsior Anna zajecia aktywizujące "Niemiecki na 6" wtorek 15:45 - 16:30 203
Skwarski Michał Piłka nożna dziewcząt wtorek 16:00 - 17:00 sala gimn.
C. Zarębski DSP3/5/4/7 wtorek 16:20 - 17:05 205
Kordalska Irena Zajęcia usprawniające z języka polskiego środa 08:00 - 8:45 201
Dunajska Michalina plastyczne środa 11.40-12.25 107
Joanna Góralska Zajęcia grafomotoryczne środa 11.40-12.25 02
Góralska DSP3/3/2/2 środa 12:45 - 13:30 02
Panek Anna Koło historyczne środa 13:40 - 14:25 204
A. Went  Zaj. usprawniające z j. polskiego środa 14:35 - 15:20 105
B. Sontowska DSP3/5/4/1 środa 14:35 - 15:20 206
A. Karbowska DSP3/4/4/2 środa 16:30 - 18:00 s kor
P. Dymkowski DSP3/4/1/4 środa 17:00 - 18:30 orlik
D. Soboczyńska DSP3/5/4/6 czwartek 08:45 - 9:30 306
Urszula Olendrowicz Zajęcia teatralne czwartek 12.45 - 13.30 03
Rynkowski Ireneusz Zajęcia aktywizujące z matematyki czwartek 13:40 - 14:25 112
Urszula Olendrowicz Zaj. rozw. z matematyki czwartek 13:40 - 14:25 03
Szałkowska-Pazera Anna Zajęcia aktywizujące z j. angielskiego czwartki 13:40 - 14:25 113
Elżbieta Rutkowska Gry i zabawy logiczne czwartek 14.35 - 15.20 208
M. Cieśniewska DSP3/4/6/1 czwartek 14:35 - 15:20 101
M. Polmańska DSP3/4/2/1 czwartek 15:00 - 16:30 świetlica
Pacyniak Katarzyna Koło religijne czwartek 15:00-16:00 salka kat.
E. Rutkowska DSP3/5/4/3 czwartek 15:25 - 16:10 208
J. Piórkowska DSP3/7/1/12 czwartek 15:30 - 16:15 205
M. Skwarski DSP3/5/8/2 czwartek 15:30 - 16:15 201
Cieśniewska Małgorzata Zajecia usprawniające czwartek               co 2 tygodnie 15:30 - 16:15 202
A. Gąsior DSP3/4/6/2 czwartek 15:30 - 17:10 203
Mirella Polmańska Zajęcia plastyczne-  Czwartek 16.30 - 18.00 świet.
Smereczyńska DSP3/1/2/1 czwartek 16:20 - 17:05 05
E. Kłosowska DSP3/4/4/1 czwartek 16:20 - 17:50 102
W. Warlikowska Zaj. usprawniające z j. polskiego piątek 08:00 - 8:45 107
Anna Gąsior Język niemiecki piątek 11.40 - 12.25 107
Beata Breska Zajęcia sportowe piątek 11.40 - 12.25 304
Pudlak Urszula Zajecia usprawniające piątek 11:30 - 12:15 sk
Jadanowska DSP3/3/2/1 piątek 11:40 - 12:25 207
U. Pudlak DSP3/3/1/1 piątek 11:40 - 12:25 306
U. Olendrowicz DSP3/5/1/3 piątek 12:45 - 14:25 03
E. Rutkowska DSP3/5/4/4 piątek 13:40 - 14:25 208
Haspel Anna Zajecia usprawniające i aktywizujące piątek 13:40 - 14:25 202
J. Zakrzewska DSP3/7/1/2 piątek 13:40 - 14:25 10105
Wiśniewska Joanna Zajęcia aktywizujące z j. angielskiego piątek 14:25 - 15:20 201
B. Sontowska DSP3/4/3/2 piątek 14:35 - 16:00 206
H. Cierkowska DSP3/4/3/1 piątek 14:35 - 16:00 210
Gesele- Kurzawa Irena Lekkoatletyka piątek 16:30 - 18:00 sala gimn.
I. Rogalska DSP3/5/1/2 sobota 10:00 - 12:25 biblioteka
J. Niedzielska DSP3/5/8/1 sobota 10:00 - 12:30 biblioteka
P. Szczurewski DSP3/4/1/3 sobota 11:30 - 13:00 sg