Konkursy szkolne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rok szkolny  2017/2018

 23 marca  odbył się w naszej szkole  konkurs „Savoir -vivre w języku”, w którym wzięły udział klasy czwarte. Trzyosobowe zespoły klasowe rywalizowały między sobą rozwiązując test dotyczący etykiety językowej i wskazując zasady zachowania się  na co dzień. Do ogólnej punktacji komisja zaliczała także przygotowane przez uczestników przysłowia i aforyzmy dotyczące kultury i dobrego wychowania oraz plakaty wykonane przez klasy.

Najlepiej z zadaniami poradziły sobie klasy:

IVa – I miejsce,

IV c – II miejsce,

IV d  - III miejsce.

Gratulujemy!!!

Po konkursie  powstało „Kulturalne drzewo”, na którym można odnaleźć złote myśli związane z dobrym wychowaniem.

 

WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

I miejsce            Okuniewska Michalina  IV a

 

                            Szymańska Maria    VI d

 

 II miejsce           Borkowska Wiktoria  VI d

 

 III miejsce          Sochacki Jakub          VII d

 

 Wyróżnienia:       Kordalska Julia  VII b

 

                             Plewka Julia  VII b

 

 

 

 

 

        WYNIKI KONKURSU – IRLANDZKI SKRZAT

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

I miejsce            Szymańska Maria   VI d

 

 II miejsce          Giesek Aleksandra  IV b

 

                            Zielińska Karolina  VI d

 

                            Sawula Zuzanna  VI d

 

 III miejsce         Czarkowski Konrad  VI d

 

 Wyróżnienie:     Kozłowska Maja  IV d   

 

 

 

 

Wyniki VII Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji w Języku Angielskim:

klasy IV-VII:
1 miejsce - Julia Siergiej, klasa V
2 miejsca - Amelia Dacko, klasa Va
                   Hubert Popławski, klasa IVb
3 miejsca -  Aleksandra Cieślińska, klasa Va
                    Kacper Szostek, klasa IVb

klasy I-III:
1 miejsce - Laura Ożga, klasa Ia
2 miejsca - Amelia Kłosowska, klasa Ia
                    Krystyna Woźniak, klasa Ic
3 miejsca - Lena Ropelewska, klasa Ia
                    Jakub Zgliczyński, klasa IIIh
wyróżnienia:    Karol Kołodziejski, Ia
                          Krzysztof Grabowski, Ic
                          Szymon Bartwicki, IIId
                          Filip Tessar, IIIa
                          Wiktor Repka, Ia

 

 

W ostatnim tygodniu października, w naszej szkole mogliśmy oglądać wystawę różańców wykonanych przez uczniów.
Konkurs "Mój Różaniec" został rozstrzygnięty  
Poniżej wyniki:

w kategorii klas IV - VII:

1 miejsce
Błażej Krajewski kl. IV e
i Paweł Krajewski kl. VIIb

w kategorii klas I - III:

1 miejsce
Igor Babalski kl. IIIf

2 miejsce
Aleksandra Jakubowska kl. III d
i Julian Hinz kl. IIIf

3 miejsce
Aleksandra Szeklicka kl. IIIf