• Kadra

        • Dyrektor szkoły : Joanna Karaszewska

           

          Zastępca dyrektora ds. wychowawczych: Joanna Skoneczka

           

           Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych : Lucyna Marcinkowska

           

          1.  

          Breska Beata

          wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

          2.  

          Chojnacka Krystyna

          religia

          3.  

          Cichosz Aldona

          pedagog szkolny, doradca zawodowy

          4.  

          Cierkowski Wiesław

          wychowanie fizyczne

          5.  

          Czeczot Danuta

          muzyka

          6.  

          Dunajska Michalina

          plastyka, technika

          7.  

          Dwórznik Sylwia

          wychowawca świetlicy szkolnej

          8.  

          Dymkowski Piotr

          wychowanie fizyczne

          9.  

          Filipska Joanna

          matematyka

          10.  

          Gąsior Anna

          język niemiecki

          11.  

          Gesele-Kurzawa Irena

          wychowanie fizyczne

          12.  

          Góralska Joanna

          edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

          13.  

          Haspel Anna

          język angielski

          14.  

          Jadanowska Ewa

          edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

          15.  

          Kamińska Katarzyna

          edukacja wczesnoszkolna

          16.  

          Kanigowska Agnieszka

          język angielski

          17.  

          Karaszewska Joanna

          język polski

          18.  

          Karbowska Alina

          wychowanie fizyczne - zajęcia taneczne, wychowanie do życia w rodzinie

          19.  

          Kłosowska Ewa

          edukacja wczesnoszkolna, robotyka

          20.  

          Kurowski Grzegorz

          informatyka, robotyka

          21.  

          Kwiatkowska-Kołakowska Sylwia

          neurologopeda

          22.  

          Landmann Hanna

          edukacja wczesnoszkolna

          23.  

          Liszewska Małgorzata

          nauczyciel współorganizujący

          24.  

          Małgorzaciak-Niedzielska Iwona

          wychowanie fizyczne

          25.  

          Mańkowska Ewa

          matematyka

          26.  

          Marcinkowska Lucyna

          matematyka, terapia pdagogiczna

          27.  

          Nieborek Barbara

          przyroda, biologia

          28.  

          Niedzielska Joanna

          bibliotekarz

          29.  

          Nowakowska Gabriela

          religia

          30.  

          Obarek Aneta

          chemia

          31.  

          Olborska Ewa

          wychowawca świetlicy szkolnej

          32.  

          Olendrowicz Urszula

          edukacja wczesnoszkolna

          33.  

          Pacyniak Katarzyna

          religia

          34.  

          Panek Anna

          historia

          35.  

          Piotrowicz Dariusz

          historia , wiedza o społeczeństwie

          36.  

          Piotrowicz Małgorzata

          edukacja dla bezpieczeństwa

          37.  

          Polmańska Mirella 

          wychowawca świetlicy szkolnej

          38.  

          Przybyszewska Bożena

          język polski

          39.  

          Pudlak  Urszula

          edukacja wczesnoszkolna,

          40.  

          Rogalska Iwona

          język polski

          41.  

          Rogozińska Iwona

          plastyka

          42.  

          Romanowska Bożena

          edukacja wczesnoszkolna

          43.  

          Rynkowski Ireneusz

          matematyka, przyroda

          44.  

          Skoneczka Joanna

          technika

          45.  

          Smereczyńska Alicja

          edukacja wczesnoszkolna

          46.

          Sontowska Beata

           geografia, przyroda

          47.  

          Stempka Małgorzata

          pedagog szkolny, oligofrenopedagog

          48.  

          Szałkowska-Pazera Anna

          język angielski

          49.  

          Szczepańska Dominika

          język polski

          50.  

          Szczurewski Paweł

          wychowanie fizyczne

          51.  

          Szymańska Dominika

          język angielski

          52.  

          Tyburska Agata

          edukacja wczesnoszkolna

          53.  

          Went Adrianna

          język polski

          54.  

          Wieluńska Magdalena

          edukacja wczesnoszkolna

          55.  

          Wiśniewska Joanna

          język angielski

          56.  

          Wyrzykowska Anna

          fizyka

          57.  

          Zarębski Cezary

          informatyka, matematyka