• Kadra

        • Dyrektor szkoły : Joanna Karaszewska

           

          Zastępca dyrektora ds. wychowawczych: Joanna Skoneczka

           

           Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych : Lucyna Marcinkowska

           

          1.  

          Angowska Joanna

          edukacja wczesnoszkolna

          2.  

          Breska Beata

          wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

          3.  

          Chrzanowski Kamil

          plastyka

          4.  

          Cichosz Aldona

          pedagog szkolny, doradca zawodowy

          5.  

          Cierkowski Wiesław

          wychowanie fizyczne

          6.  

          Czeczot Danuta

          muzyka

          7.  

          Dunajska Michalina

          plastyka, technika

          8.  

          Dymkowski Piotr

          wychowanie fizyczne

          9.  

          Filipska Joanna

          matematyka

          10.  

          Gąsior Anna

          język niemiecki

          11.  

          Gesele-Kurzawa Irena

          wychowanie fizyczne

          12.  

          Góralska Joanna

          edukacja wczesnoszkolna

          13.  

          Grocka Anna

          matematyka, język niemiecki

          14.  

          Haspel Anna

          język angielski

          15.  

          Jadanowska Ewa

          edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

          16.  

          Kamińska Katarzyna

          edukacja wczesnoszkolna

          17.  

          Kanigowska Agnieszka

          język angielski

          18.  

          Karaszewska Joanna

          język polski

          19.  

          Karbowska Alina

          wychowanie fizyczne - zajęcia taneczne, wychowanie do życia w rodzinie

          20.  

          Kłosowska Ewa

          edukacja wczesnoszkolna, robotyka

          21.  

          Kurowski Grzegorz

          informatyka, robotyka

          22.  

          Kwiatkowska-Kołakowska Sylwia

          Neurologopeda, oligofrenopedagog

          23.  

          Landmann Hanna

          edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog

          24.  

          Małgorzaciak-Niedzielska Iwona

          wychowanie fizyczne

          25.  

          Marcinkowska Lucyna

          matematyka

          26.  

          Margalska Agnieszka

          nauczyciel współorganizujący

          27.  

          Miecznikowska Grażyna

          informatyka

          28.  

          Nieborek Barbara

          przyroda, biologia

          29.  

          Niedzielska Joanna

          bibliotekarz

          30.  

          Nowakowska Gabriela

          religia

          31.  

          Obarek Aneta

          chemia

          32.  

          Olborska Ewa

          wychowawca świetlicy szkolnej

          33.  

          Olendrowicz Urszula

          edukacja wczesnoszkolna

          34.  

          Pacyniak Katarzyna

          religia

          35.  

          Panek Anna

          historia

          36.  

          Pierścionek Dorota

          matematyka, chemia

          37.  

          Piotrowicz Dariusz

          historia , wiedza o społeczeństwie

          38.  

          Piotrowicz Małgorzata

          edukacja dla bezpieczeństwa

          39.  

          Piotrowska Katarzyna

          geografia

          40.  

          Polmańska Mirella 

          wychowawca świetlicy szkolnej

          41.  

          Przybyszewska Bożena

          język polski

          42.  

          Pudlak  Urszula

          edukacja wczesnoszkolna,

          43.  

          Rogalska Iwona

          język polski

          44.  

          Rogozińska Iwona

          plastyka

          45.  

          Rynkowski Ireneusz

          matematyka

          46.

          Skoneczka Joanna

          technika

          47.  

          Smereczyńska Alicja

          edukacja wczesnoszkolna

          48.  

          Sontowska Beata

           geografia, przyroda

          49.  

          Stempka Małgorzata

          pedagog szkolny, oligofrenopedagog

          50.  

          Szałkowska-Pazera Anna

          język angielski

          51.  

          Szczepańska Dominika

          język polski

          52.  

          Szczurewski Paweł

          wychowanie fizyczne

          53.  

          Szymańska Dominika

          język angielski

          54.  

          Tyburska Agata

          edukacja wczesnoszkolna

          55.  

          Went Adrianna

          język polski

          56.  

          Wiergowska Anna

          nauczyciel współorganizujący

          57.  

          Wiśniewska Joanna

          język angielski

          58.

          Wyrzykowska Anna

          fizyka,biologia, geografia