• Szkolna akcja PAKA DLA ZWIERZAKA

• SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU OGŁASZA ZBIÓRKĘ  KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAT W RAMACH AKCJI „PAKA DLA ZWIERZAKA”

Zwracamy się do wszystkich, którzy mają dobre serce i nie są obojętni na los bezdomnych zwierząt, aby przyłączyli się do naszej akcji.
            Jak informuje schronisko, zawsze chętnie przyjmą karmę i
            przysmaki dla psów, które będziemy gromadzić w pojemniku znajdującym się w wyznaczonym boksie w szatni. Postarajcie się, aby to Wasza klasa, jak najszybciej, napełniła go po brzegi. Gwarantujemy, że cała zebrana karma trafi do potrzebujący zwierząt.
            Już niedługo Dzień Kundelka i dzięki nam może być wyjątkowy dla psiaków ze schroniska.
                                                                                               Liczymy na Was.

Członkowie Koła Wolontariatu wraz z opiekunem

• Podsumowanie akcji PAKA DLA ZWIERZAKA

• W październiku, miesiącu dobroci dla zwierząt, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu  przeprowadzili w naszej szkole zbiórkę karmy dla Schroniska „Podaj łapę” w Tatarach. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem i dzięki ofiarności udało się zgromadzić dużą ilość pożywienia i smakołyków dla psów. Cieszymy się, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. W imieniu pracowników schroniska składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu.
            Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.

K. Kamińska